Metody pomocy

Metody pomocy

Czym się zajmuję

HOLOPATIA – medycyna XXI wieku

Holopatia (gr. holos – całość, pathos – uczucia)

 

Ojczyzną holopatii, czyli medycyny energetycznej, jest Austria, a jej twórcą dr nauk medycznych Christian Steiner, który stworzył terapię nastawioną na rozpoznanie przyczyny schorzeń, a nie tylko na zwalczanie symptomów. Holopatia jako jeden z pierwszych systemów w medycynie energetycznej wspomaga w decydujący sposób samoregulację organizmu, tworząc należyte warunki dla odnowienia równowagi energetycznej człowieka.

Już w latach 80. XX wieku doktor Christian Steiner skoncentrował się na różnych metodach leczenia komplementarnego, takich jak: homeopatia, fitoterapia, akupunktura, biorezonans czy elektroakupunktura. Chcąc wzbogacić możliwości leczenia swoich pacjentów, przeszedł ww. ukierunkowane szkolenia, żeby pomóc choremu człowiekowi, w szczególności w zakresie schorzeń chronicznych oraz blokad energetycznych. Powoli w jego głowie zaczęła formować się idea – nowa gałąź medycyny energetycznej – medycyna holopatyczna.

W 1994 roku wraz ze swoim przyjacielem informatykiem Klausem Dillingerem założył firmę QUINTSYSTEME produkującą specyficzne aparaty, komputery oraz oprogramowanie używane przez terapeutów holopatów. Z pomocą tych urządzeń z wielką dokładnością można odblokować kanały (meridiany) przepływu energii zarówno w ciele duchowym, jak i w ciele fizycznym człowieka. To właśnie swobodny przepływ energii życia nazywanej przez Chińczyków „chi” powoduje proces zdrowienia Duszy i jej fizycznego ciała.

Zabiegi holopatyczne z pomocą urządzenia elektronicznego firmy QUINTSYSTEME zdały również wspaniale egzamin na polu medycyny sportowej.

Holopatia dba o odblokowanie człowieka i podwyższenie jego poziomu energetycznego dzięki sprowokowaniu rezonansów z siłą uzdrawiającą istniejącą w każdym żywym organizmie. Bez wywołania tej energii wyzdrowienie jest niemożliwe.

Z pomocą aplikatorów magnetycznych podłączonych do specjalnego urządzenia o nazwie QUINTSYSTEME wysyłane są do ciała człowieka impulsy leków alopatycznych, homeopatycznych, ziół leczniczych, esencji Bacha, esencji kalifornijskich, kamieni szlachetnych, dźwięków i kolorów. Wszystko to w formie energetycznej – cyfrowej, w postaci specyficznej kompozycji drgań.

Holopatia dysponuje dziś najbogatszą biblioteką recept homeopatycznych. Spektrum to zawiera ponad 10.000 informacji leczniczych wywołujących w ciele pacjenta zdrowy odruch w oparciu o prawo rezonansu.

W niemieckojęzycznych krajach Unii Europejskiej oraz w Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii i w Izraelu setki lekarzy i terapeutów udziela pomocy ludziom, uzupełniając medycynę konwencjonalną postępowaniem holopatycznym.

Po uprzednim „doładowaniu” energetycznym ciało człowieka rezonuje z energiami doprowadzonymi mu z pomocą aplikatorów magnetycznych. Ustępują w ten sposób wszelakie stany zapalne, krwawienia dziąseł, zagrzybienia. Jest wzmacniany układ odpornościowy, nerwowy, limfatyczny itd.

Holopatia łączy wszystkie sprawdzone od tysięcy lat zasady z najnowszą technologią komputerową w jedną, nową, kompleksową syntezę. Jest to nowoczesna metoda opracowana w celu profesjonalnego wspierania energetycznych deficytów i zaburzeń nastrojów w dzisiejszym bezprzewodowym świecie.

Terapia trwa od 2 do 4 dni.

KONTAKT
KONTAKT

Autorskimi i sprawdzonymi metodami pomagam:

Sceptykom i niedowiarkom

Bioenergoterapeuci uważają, że sceptycyzm klienta nie przeszkadza w osiąganiu pozytywnych efektów powrotu do zdrowia i równowagi

Dorosłym i dzieciom

Bioenergoterapia jest wspomaganiem przy każdej chorobie, usuwa ból psychiczny i fizyczny oraz łagodzi wszystkie dolegliwości układów

Zwierzętom

Praca ze zwierzętami bywa radosną przygodą gdyż ich miłość tak łatwo nam pozyskać i tak chojnie obdarzają nas one uczuciem.

KONTAKT
KONTAKT

„Praca ze zwierzętami bywa radosną przygodą gdyż ich miłość tak łatwo nam pozyskać i tak chojnie obdarzają nas one uczuciem.
Zwierzęta nie oceniają ze względu na wiek, wagę, rasę, czy styl życia.
Co wiecej nie mają żadnych uprzedzeń i nie preferują zachodniej medycyny alopatycznej-one po prostu reagują na miłość.”

To cytat z doskonałej lektury pod tytułem „Dotyk kwantowy” Richarda Gordona,
wydanej przez Wydawnictwo „Medium” w 2005 roku.

„Kto jest okrutny wobec zwierząt, ten nie może byc dobrym człowiekiem”

Artur Schopenhauer, (1788-1860)