Holopatia

 

HOLOPATIA –  energetyczna esencja zdrowia

 

Silny stres, przemęczenie,  zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne czy zwyrodnieniowe kapitulują przed   holopatycznymi  zabiegami.  HOLOPATIA sprawdza się w wielu  schorzeniach.  Jej dobroczynne działanie to nie tylko likwidowanie symptomów, ale też usuwanie przyczyn problemów. To symbioza starych, skutecznych metod  z najnowszą wiedzą o istocie  energii. To też troska  o  jej  niezakłócony  przepływ.

HOLOPATIA to komputerowa, nowa  technologia, która wspiera zdrowie człowieka. Przywraca  równowagę i harmonię. Odblokowuje kanały i  udrożnia drogę energii w swobodnym przepływie    na kilku   poziomach-  psychicznym, fizycznym. Tym samym  likwiduje  braki, deficyty, zastoje.

To skomplikowane i bardzo przemyślane terapeutycznie urządzenie .Pozwala na bezbolesne, nieinwazyjne i relaksacyjne wręcz- w odczuciach klienta- „naprawianie” organizmu.

Poprzez  aplikatory  magnetyczne-  podłączone do aparatury Quinsysteme i do ciała człowieka-  wysyłane są  impulsy leków alopatycznych, homeopatycznych, ziół leczniczych. kamieni szlachetnych, dźwięków i kolorów.  To cała gama oddziaływań, które znamy i stosujemy od dawna.               Tyle że w tej  metodzie  są dawkowane inaczej:  poprzez drgania w odpowiedniej  dla nich  częstotliwościach. To takie nieprzypadkowe kompozycje i porcje energii, które  budują i powiększają potencjał energetyczny osoby,  poddającej się takiemu zabiegowi. To daje szanse na szybki proces zdrowienia.

W wieli krajach min. Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii,  Izraelu  lekarze i terapeuci wspierają leczenie konwencjonalne właśnie holopatią. Oddziaływują energetycznie, by dać organizmowi siłę do samonaprawy, samoregulacji,  równowagi. A to   finalnie oznacza zdrowie i homeostazę.

Są tacy, którzy  holopatię nazywają  medycyną energetyczną XXI wieku. A jej twórca- Christian Steiner , Austriak, był  doktorem nauk medycznych. Jego gruntowne, akademickie wykształcenie nie przeszkodziło mu w studiowaniu i praktycznym sprawdzaniu skuteczności różnych metod alternatywnych. Są wśród nich homeopatia, fitoterapia, akupunktura, biorezonans czy elektroakupunktura.

W latach osiemdziesiątych  XX wieku ten naukowiec  skoncentrował się na  leczeniu komplementarnym. Zauważył w swej praktyce integralny związek między chronicznymi schorzeniami a  energetycznymi blokadami. Badał, jak jedno wpływa na drugie. I jak takie powiązanie można wykorzystać pozytywnie- sprzęgając tę zależność  dla poprawy zdrowia.

Tak oto  powstała  najpierw sama  idea nowej gałęzi-  energetycznej, holopatycznej. A potem-  technologia, która tę wiedzę z powodzeniem  wykorzystuje.

W 1994 roku dr Steiner- wraz z zaprzyjaźnionym  informatykiem  założyli  firmę  produkującą aparaty, komputery i   oprogramowanie dla  terapeutów -holopatów.
Z pomocą tych urządzeń odblokowuje się i  oczyszcza kanały przepływów energetycznych. Czyli usuwa zatory, które stoją na drodze  energii. I  są przyczyną  chorób, bólu, apatii, depresji.

Mówiąc obrazowo- jest to  taki proces sprzątania, oczyszczania  i powrotu do stanu „nowości”. Do wersji  bez zakłóceń i bez awarii. To porządkowanie, po bałaganie, który funduje  przewlekły stres, niezdrowy styl  życia,

Metoda ta reguluje życiowe chi, ki, pranę, manę…różnie nazywają to w różnych tradycjach i kulturach. Ale wszędzie chodzi o to samo. O tę niewidoczną siłę witalną, owo „tchnienie życia”, które jest motorem napędowym i trampoliną do  zdrowia ciała, ducha i umysłu.

Holopatia czerpie z tej wiedzy całymi garściami. I wzmacnia ją  współczesną myślą technologiczną. Aparat aplikuje energetyczne kwanty zdrowia na optymalnych częstotliwościach. Wysyła lecznicze informacje  do mózgu, pobudza organizm, uspokaja nerwy, porządkuje w ciele. I prowokuje rezonans z siłą uzdrawiającą, która istnieje w każdym, żywym organizmie. Co rozpoczyna proces  zdrowienia człowieka.

W tym nie ma żadnej magii, to w  czystej postaci   fizyka, energetyka,. Energią jest wszystko. A to, co żyje- tym bardziej jest jej manifestacją. I  to na najwyższych wibracjach.

Pytanie tylko- jaką energią i  jak zasobną witalnie  dysponujemy? I jakie energia ta ma warunki do zamanifestowania się? Przemieszcza się   swobodnie? Bo są w nas autostrady, arterie, szlaki? A  może koleiny i  drożyny…utrudniające poruszanie się? Czy płynie  z wigorem i z prawem pierwszeństwa?  Czy należy ją wspomóc, by energetyczna moc- bez przeszkód- płynęła ożywczą falą?

Ma sens wiedza o tym i refleksja. Zdaniem ekspertów- tam jest źródło  dbałości   o  nasz  energetyczny magazyn i o czyste ścieżki przepływu. A w konsekwencji  to troskliwość o własne  zdrowie.

Holopatia doładowuje energetycznie. I rezonuje z naszym dobrostanem. Nic więc dziwnego, że przybywa jej zwolenników.

 

Ewa Wolska